Kapų tvarkymas Kaune

Kapų tvarkymas – tai pagarbos ir meilės mūsų mirusiems artimiesiems išraiška. Tai būdas parodyti jiems, kad jie visada bus mūsų širdyse, ir kad jų atminimas mums brangus. Tai taip pat būdas pagerbti juos ir prisiminti gražius laikus, kuriuos praleidome kartu.

Mes siūlome profesionalias kapų tvarkymo paslaugas Kaune ir Kauno rajone. Dirbame lanksčiai, todėl už papildomą mokestį, galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą.

Mūsų tikslas – padėti žmonėms pagerinti savo artimųjų kapaviečių išvaizdą ir deramai išsaugoti jų atminimą. Į mūsų paslaugas įeina viskas kas susiję su kapavietėmis ir jų tvarkymų.

Jei trumpai, tai:

 • Dekoruojame skaldele
 • Kapų tvarkymas akmenukais
 • Pilnas kapavietės sutvarkymas
 • Juodžemio užvežimas
 • Smėlio, žvyro užvežimas
 • Senų kapų tvarkymas, restauracija
 • Visi kiti tvarkymo darbai

Žemiau tekste mes supažindinsime jus su mūsų paslaugų galimybėmis, kainomis ir atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus.

Senų kapų tvarkymas

Kapaviečių priežiūra yra svarbi, tačiau ne visada pavyksta rasti laiko ar jėgų. Mes specializuojamės į senų kapų tvarkymą ir atnaujinimą. Mūsų komanda turi sukaupusi daugiau nei 28 metų patirties šioje srityje, todėl profesionaliai atliekame darbus, kad seni kapai atrodytų taip, lyg jie būtų tvarkomi reguliariai. Tai ne tik suteikia pagarbą mirusiems artimiesiems, bet ir prisideda prie bendros kapinių estetikos.

Kapų tvarkymo nuotraukos

Norėdami įsitikinti, kad mūsų kapų tvarkymo paslaugos Kaune atitinka jūsų lūkesčius, siūlome peržiūrėti nuotraukų galeriją, kurioje rasite įvairių kapaviečių pavyzdžių. Nuotraukos padės jums pamatyti, kaip mes tvarkome kapavietes ir kokius rezultatus galite tikėtis.

Kapavietės dizainas ir dekoravimas

Kapų dizainas ir dekoravimas padeda išreikšti meilę ir pagarbą mirusiesiems. Mes teikiame patarimus ir paslaugas, kurios padeda sukurti kapavietę, kuri atspindėtų Jūsų pageidavimus ir atitiktų poreikius. Galite pasirinkti iš įvairių elementų, tokių kaip Kapų dekoravimas skaldele, dengimas granito plokštėmis, kapų gėlynai, tvorelės,  suoliukai prie kapo. Taip pat graviruojame raides, šv. paveikslus, portretus.

Kapų tvarkymo idėjos

Pateikiame keletą idėjų kapų tvarkymui:

 • Tai gali būti smėlio, skaldos, juodžemio užvežimas.
 • Kapavietės dekoravimas skaldele.
 • Dengimas akmens plokšte – tai yra solidus ir ilgaamžis būdas pagerbti mirusius ir išsaugoti jų atminimą. Jos gali būti papuoštos įrašais, kurie atspindi mirusio žmogaus gyvenimą, mėgstamas veiklas, pomėgius ar vertybes.
 • Naujų paminklų, antkapių, kapavietės aksesuarų integravimas.
 • Sukurkite mini sodą aplink kapą. Galima pasodinti aukštus krūmus ar kitus kapaviečių augalus, kurie suteiks privatumo, spalvų ir gyvybės.
 • Kapavietės aksesuarai – Tai gali būti suoliukai prie kapo, kapų gėlynai, tvorelės, bronziniai dirbiniai. Tai suteiks išskirtinumo bei solidumo kapavietei.
 • Personalizuotos skulptūros: Užsakykite personalizuotą skulptūrą ar paminklą, kuris atitiks Jūsų poreikius ir tuo pačiu pagerbs mirusijį.

Kapų tvarkymo kaina

Kapų tvarkymo paslaugos Kaune kainos

Šioje srityje turime daugiau nei 28 metus patirties ir puikiai žinome visus šio darbo niuansus. Todėl galime pasiūlyti vieną iš geriausių kainų rinkoje. Svarbu suprasti, kad kapų tvarkymo kainos gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų apimties ir jūsų individualių pageidavimų, tačiau galite būti visiškai užtikrinti, kad pasiūlysime jums labai konkurencingą kainą. Prašome susisiekti su mumis, o mes su džiaugsmu parengsime jums individualų pasiūlymą.


D.U.K. (Dažniausiai Užduodami Klausimai)

 1. Kiek laiko užtrunka kapo tvarkymas?

   – Kapo tvarkymo laikas priklauso nuo kapo būklės, jo dydžio ir kliento pageidavimų. Įprastai tai gali užtrukti nuo kelių valandų iki dienos.

 1. Kiek kainuoja kapo tvarkymas?

 – Kapo tvarkymo kainos priklauso nuo paslaugų apimties ir kapo būklės. Savo klientams paruošiame individualų pasiūlymą pagal jūsų poreikius NEMOKAMAI!

 1. Ar galite teikti kapų tvarkymo paslaugas ištisus metus?

   – Taip, mes teikiame kapų tvarkymo paslaugas visus metus, atsižvelgiant į kliento poreikius.

 1. Ar teikiate senų kapų restauravimo paslaugas?

   – Taip, mes teikiame senų ir apleistų kapaviečių atnaujinimo ir restauravimo paslaugas.

 1. Kaip galėčiau pasirūpinti, kad kapo tvarkymo rezultatai išliktų ilgą laiką?

   – Norint, kad kapo tvarkymo rezultatai išliktų ilgą laiką, svarbu reguliariai prižiūrėti kapus, laiku pakeisti gėles ir kitus dekoratyvinius elementus. Taip pat svarbu užtikrinti, kad kapai būtų švarūs nuo šiukšlių, lapų ar spyglių.

 1. Ar galiu užsisakyti kapų tvarkymo paslaugas internetu?

   – Taip, galite užsisakyti kapų tvarkymo paslaugas Kaune internetu. Užpildykite užsakymo formą mūsų svetainėje ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Apibendrinimas

Kapų tvarkymas yra svarbus dalykas, padedantis išreikšti pagarba artimiesiems. Mes teikiame aukštos kokybės paslaugas, kurios atitiks jūsų lūkesčius ir leis nebesukti galvos dėl kapavietės būklės. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir gautumėte geriausią individualų pasiūlymą.

Plačiau apie mus ir teikiamas paslaugas

Daugiau nei 28 metų patirtis akmens apdirbimo ir kapaviečių įrengimo srityje. Atliekame pačius sudėtingiausius darbus. Šiuolaikiškų modernių, automatizuotų staklių dėka, jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius už žemiausią kainą!

Ekspozicijoje virš 200 skirtingų formų pagamintų paminklų.

Gaminame:

Paslaugos:

 • Pamatų liejimas
 • Trinkelių klojimas
 • Kapų dekoravimas skaldele
 • Įrengiame naujas kapavietes
 • Paminklų, tvorelių, plokščių montavimas
 • Graviruojame raides, šv. paveikslus, portretus
 • Atnaujiname senas kapavietes
 • Prekiaujame bronziniais gaminiais

Užpildykite užklausos formą

Su jumis mūsų komanda susisieks per artimiausias 24 valandas!